• Najlepsze Safari

Lemeria Nchoe

Opisując Lemerię Nchoe trzeba podkreślić, że jest on inny, niż pozostali. Wychowany według tradycji masajskiej, z małą ilością formalnej edukacji. Lemeria rozumie zasady działania natury i zachowania zwierząt tak wyraźnie, że czasem zaczynamy się zastanawiać, czy nie posiadł jakiejś ponad naturlanej mocy. Możesz być pewien, że podczas safari z Lemeria nie tylko zobaczysz wszystkie zwierzęta, wliczając te nie możliwe to zlokalizowania, lecz również doświadczysz sposobu „czucia” buszu przez Masaja, który został wychowany w identyczny sposób jak jego przodkowie - będziesz w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Lemeria jest odpowiednim przewodnikiem dla koneserów, którzy nie koniecznie potrzebują „zabawiania”, lecz pragną zobaczyć jak najwięcej. Lemeria ma wiele niesamowitych historii to opowiedzienia,  zaczynając od tego jak zabił lwa będąc młodym chłopcem, a kończąc na historii niedawnej potyczki z lampartem, którą przetrwał, aczkolwiek pozostał z bliznami.

 

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En