• Najlepsze Safari

Safari Malarskie

Saruni Wild to doskonałe miejsce na safari malarskie. Dostosowane jest do potrzeb zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych artystów, którzy pragną szkicować, rysować pastelami, malować farbą olejną lub akwarelą na afrykańskiej sawannie w pięcio-gwiazdkowym komforcie. Rysownicze safari oferuje zupełnie nową perspektywę spojrzenia na naturę. Artyści mają własny pojazd i przewodnika, który nadaje tempo safari według indywidualnych potrzeb uczestników.

Ten wyjątkowy program, który trwa przynajmniej cztery noce, przeznaczony jest dla min. czterech osób w sezonie głównym i min. dwóch osób poza sezonem. Rysownicze safari umożliwia poznanie wielu stron życia w Masai Mara - krajobrazów, Masajów, zwierząt czy zmieniających się wraz z pogodą kolorów. Jeśli grupa decyduje się spędzić więcej czasu w określonym miejscu, wznosimy specjalny namiot, który zapewnia cień, bezpieczeństwo i komfort. Rysownicze safari prowadzone są przez zamieszkującego w Saruni artystę, Mariane Høstmark Tveter, oraz przez profesjonalnego masajskiego przewodnika.

Ta doskonała kombinacja sprawia, że artyści wyjeżdżając czują się w pełni usatysfakcjonowani. Mariane zabiera rysowników i malarzy w mniej znane zakątki, malownicze meandry rzek, przełęcze górskie lub porośnięte akacjami doliny. Artyści doświadczają tam weny twórczej i spędzają swój czas na kontemplacji.

 

Więcej o safari malarskim w artykule :http://www.focusongetaways.com/hotels_and_lodges.html

 

 

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En