• Najlepsze Safari

William Santian

William urodził się około 1978 r. w rejonie Aitong w Mara. Jest żonaty i niedawno urodził mu się synek Sammy. Bardzo charyzmatyczny, każdy chcę przebywać w jego towarzystwie, ładnie się wysławiający , wspaniały opowiadacz historii.  Już w dzieciństwie marzył, bo zostać przyrodnikiem, lecz karierę zawodową zaczynał jako nocny strażnik w jednym z obozów w Masai Mara. Szybko zrozumiał, że zostanie przewodnikiem spełni jego dziecięce marzenia, więc w 1999 r. został tropicielem, by później spełnić swe marzenia. W 2001 r. zdobył Brązową Odznakę od Kenya Professional  Safari Guides Assiociacion (KPSGA). Dwa lata później zdobył najwyższe wyróżnienie przyznawane przez KPSGA – Srebrną Odznakę. William dołączył do Saruni w 2005 r. i od razu zaczął stanowić wartość w zespole przewodników. Nie tylko kocha edukować gości  o faunie ekosystemu Mara, lecz uwielbia również uczyć o tradycjach swojej kultury i opowiadać o życiu Masajów. Ulubionym aspektem Williama podczas bycia przewodnikiem jest flora. Potrafi nazwać wszystkie lokalne drzewa w Mara po angielsku, łacinie oraz w języku Maa. Jego wiedza i szalone historie rozbawiają gości w Saruni, zarówna kiedy jest ich przewodnikiem jak  i przy kolacyjnym stole.

 

Najlepsze Safari

ul. Zwycięzców 42 (wejście Neckermann), 03-938 Warszawa +48 22 224 65 44 safari(at)najlepszesafari.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

En